Strona korzysta z plików "cookies". Możesz zablokować tą funkcjonalność w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce plików cookies.
PBS na YouTube!
PBS na Facebooku!
PBS na Twitterze!
PBS na YouTube!
PBS w Google Plus!
Jesteś tutaj: Strona głównaOferta

Oferta!!

 

WENGER- NOWOŚĆ!

Wenger to firma, założona w 1893 roku, w szwajcarskim miasteczku Delemont. Genezy działalności upatrywać należy w produkcji słynnych na całym świecie szwajcarskich noży wojskowych. W późniejszych latach zakres działalności rozszerzono o akcesoria podróżnicze oraz zegarki. Marka Wenger jest symbolem wysokiej jakości produktów, które odzwierciedlają szwajcarskie wartości, a jednocześnie dostępne są w przystępnych cenach.

Więcej

BAKAL - NOWOŚĆ!

Atlanta Poland S. A. jest wiodącą na polskim rynku hurtowym firmą handlowo-produkcyjną, oferującą pełną gamę bakalii - istnieje i aktywnie działa na rynku od 1990 roku. Od 10 stycznia 2005 roku Atlanta Poland S.A. jest spółką giełdową notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2009 roku poprzez przejęcie Bakal Center zaistniała na rynku detalicznym marką Bakal. Od sierpnia 2009 roku firma oferuje całą gamę produktów konfekcjonowanych pod marką Bakal.

Więcej

Q-CONNECT
Marka łącząca cechy wysokiej jakości oraz konkurencyjnej ceny. Od wielu lat obecna w Europie Zachodniej - teraz także w Polsce! Q-CONNECT to szeroka gama produktów biurowych.

Więcej

DONAU
Marka DONAU pojawiła się na rynku w roku 1954, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Z czasem oferta tej austriackiej marki rozrosła się o szeroką gamę artykułów biurowych, a także szkolnych.

Więcej

ALASSIO
Wysoka jakość, innowacyjność i duże doświadczenie w przetwarzaniu wysokiej jakości skóry w prawdziwe arcydzieła galanterii skórzanej.

Więcej

APLI
APLI PAPER S.A.U. jest liderem na hiszpańskim rynku pod względem produkcji etykiet i artykułów papierniczych. APLI jest również jednym z przodujących dostawców na poziomie globalnym.

Więcej

ARISTO
Uznana Austriacka marka wyspecjalizowana w produkcji specjalistycznych artykułów do rysunku technicznego. 150 lat doświadczenia sprawiło że produkty marki Aristo są synonimem precyzji.

Więcej

ADLER
Adler Sp. z o. o. jest importerem zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Doświadczenie w dystrybucji produktów AGD posiadamy od 1991 roku.

Więcej

BRENNENSTUHL
Niemiecki producent najwyższej jakości produktów elektrycznych oraz elektronicznych. Produkty cechują nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. 

Więcej

BI-OFFICE
Marka należąca do portugalskiego producenta Bi-silque. Marka Bi-office pojawiła się na rynku w roku 1988 prezentując szeroką gamę produktów prezentacyjnych.

Więcej

CERVA
Jeden z największych producentów oraz hurtowych dystrybutorów środków ochrony indywidualnej w Europie. Ponad 5000 pozycji asortymentowych.

Więcej

CLINEX
Marka Clinex to linia produktów przeznaczonych dla sektora HORECA, firm sprzątających, działów utrzymania ruchu, myjni samochodowych oraz dla firm, biorących udział w przetargach.

Więcej

COMMAND
Marka należąca do portfolio 3M. Obejmuje nowatorskie rozwiązania do zastosowania zarówno w biurze jak i domu. Portfolio produktów obejmuje m.in. akcesoria do dekoracji czy wieszania obrazków.
 
CEP
Francuska marka wyspecjalizowana w produkcji niepowtarzalnych i niezwykle eleganckich akcesoriów nabiurkowych. Domeną marki CEP jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny design.

Więcej

DUOTEX
Nowa seria mopów z mikrowłókna to produkty zapewniające jeszcze lepszy wynik dzięki skuteczniejszemu i szybszemu usuwaniu brudu ze wszystkich twardych powierzchni.

Więcej

DATA COPY
Papier bezdrzewny, klasy A, wyjątkowo gładki, najwyższej jakości - do stosowania w drukarkach laserowych, atramentowych, kserokopiarkach oraz druku ofsetowego.

Więcej

ENERGIZER
Energizer dostarcza proste rozwiązania dla świata w ciągłym ruchu, pełnego nowych technologii.
 
FRANKEN
Niemiecki producent wysokiej jakości artykułów do prezentacji: tablice suchościeralne, flipcharty i akcesoria. Znakomita większość produkcji wciąż odbywa się w Niemczech (Neuss).

Więcej

GIMBOO
Marka obejmująca popularne artykuły szkolne dla dzieci i młodzieży. W ofercie nowoczesne serie obejmujące m.in. piórniki, worki, artykuły piśmiennicze, kleje, etc.
HAGLEITNER
Austriacki producent najwyższej klasy akcesoriów do (m.in.) kuchni i łazienek. Nowoczesny design oraz opatentowane rozwiązania, w połączeniu z austriacką jakością wykonania gwarantują niepowtarzalność i styl.

Więcej

HAN
HAN to rodzinna firma produkcyjna, która od 50 lat dostarcza artykuły biurowe na rynki całego świata. HAN w swojej ofercie ma przeszło 1 000 produktów stanowiących rdzeń wyposażenia biura.

Więcej

ICO
Jeden z największych europejskich producentów artykułów piśmienniczych. W ofercie także dziurkacze i zszywacze. Od 1951 roku marka obecna na najbardziej wymagających rynkach.

Więcej

JALEMA
Holenderski producent wyspecjalizowany w produkcji wysokiej jakości artykułów wspomagających archiwizację dokumentów. W ofercie kilkadziesiąt pozycji asortymentowych.
LOGIC
Papier bezdrzewny, klasy B, wysokiej klasy - do stosowania w drukarkach laserowych, atramentowych oraz kserokopiarkach. Technologia ColorLok gwarantuje (m.in.): żywsze i jaśniejsze barwy.

Więcej

LIDERPAPE
Renomowany producent najwyższej jakości artykułów papierniczych i szkolnych. Produkty Liderpapel to kwintesencja dobrego stylu, uniwersalnego przeznaczenia oraz bezkompromisowego designu.
MULTI3
Marka jednych z najpopularniejszych etykiet samoprzylepnych dostępnych na polskim rynku. MULTI3 to rozwiązanie dla użytkowników poszukujących dobrych i sprawdzonych etykiet.

Więcej

MAUL
100 lat doświadczenia w kreacji oraz produkcji niszowych, unikalnych, bardzo wysokiej jakości produktów biurowych. Ofertę tej niemieckiej marki tworzą m.in. specjalistyczne wagi.

Więcej

MOLL
Niemiecki producent wielofunkcyjnych regałów obrotowych. Rozwiązania oferowane przez projektantów Moll pozwalają oszczędzić do 40% miejsca.
KANGARO
Marka Kangaro została założona w 1958 roku, w Indiach. Może pochwalić się zatrudnieniem na poziomie ok. 3200 pracowników.

Więcej

OFFICE PRODUCTS
Ekonomiczna marka własna należąca do PBS Connect Polska. W ofercie znajdują się produkty o idealnie zestawionym stosunku ceny do jakości.

Więcej

PAPERFLOW
Francuski producent stojaków, ekspozytorów oraz displayów na dokumenty oraz inne papierowe materiały drukowane. Dedykowane do biura, sklepu lub punktu usługowego.

 

PENAC
Japońska marka biurowych artykułów pismienniczych. Dumny posiadacz licznych patentów. W ofercie popularne biurowe długopisy wielofunkcyjne, klasyczne oraz żelowe, ołówki biurowe oraz specjalistyczne.

Więcej

POST-IT®
Karteczki Post-it® to najlepszy sposób, by zwrócić czyjąś uwagę i jednocześnie przekazać wiadomość. Od lat są niezastąpionym narzędziem komunikacji w biurze i w domu.

Więcej

SAX
Najpopularniejszy w Austrii i krajach ościennych producent dziurkaczy i zszywaczy. Od 1888 roku nieustannie lider w zakresie jakości oferowanych rozwiązań. Produkty SAX objęte są 10-letnią gwarancją.

Więcej

SCOTCH®
Marka Scotch® to przede wszystkim taśmy najwyższej jakości. To satysfakcja i gwarancja dobrze wykonanej pracy. Pod marką Scotch® znajdziemy również wysokiej klasy nożyczki.

Więcej

SIGEL
To kolejny renomowany producent, którego artykuły dostępne są w Polsce jedynie za naszym pośrednictwem. Sigel to przede wszystkim designerskie, innowacyjne szklane tablice magnetyczno-suchościeralne.

Więcej

SCHNEIDER
Schneider jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych niemieckich marek produkujących artykuły piśmiennicze.

Więcej

 

 
     

 

Udostępnij: Blip Facebook Twitter Śledzik Wykop Digg

 
 
 

 

Nasze marki